0

I N S T R U K C J A

mmm

ZAMÓWIENIE GOTOWYCH  WZORÓW

1. Złożenie zamówienia w naszym sklepie online

Pierwszym krokiem jest wybór papeterii (zaproszenia/dodatki) spośród prezentowanych wzorów w naszym sklepie online, następnie należy wpisać ilość wymaganych elementów (min. 20szt) i wpłacić określoną sumę na podany w formularzu numer konta. Czas na wykonanie płatności obejmuje 3 dni robocze, po tym czasie nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

Jeżeli określonego zaproszenia nie ma w naszym sklepie, a widzieli je Państwo np. na naszym instagramie, prosimy o wiadomość e-mail, niewykluczone, że nie został on jeszcze wprowadzony do oferty sklepu na stronie.

Jeżeli chcą Państwo wprowadzić modyfikacje do zamówionego zaproszenia, prosimy o przesłanie tych informacji w odpowiedzi na naszą wiadomość e-mail, którą otrzymają Państwo od nas po złożeniu zamówienia.

2. Oczekuj na naszą wiadomość e-mail

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy do Państwa wiadomość z formularzem do realizacji zamówienia (w pliku word) do wypełnienia oraz prośbę o nadesłanie w pliku excel listy gości do zaproszeń/winietek/planu sali.

Jeżeli planują Państwo zamieścić własną treść zaproszenia/zawiadomienia, prosimy o wysłanie jej w pliku word w odpowiedzi na naszą wiadomość.

Lista gości powinna być odmieniona przez przypadki, z zachowaniem dużych i małych liter w odpowiednim miejscu. Odmienione personalia gości, wraz z ewentualnymi zwrotami grzecznościowymi “Sz.P.” powinny być wpisane w formie, w jakiej życzą sobie Państwo je umieścić w treści zaproszenia/zawiadomienia.

Ewentualne modyfikacje w projektach zaproszeń/dodatków można zgłaszać w korespondencji dot. zamówienia.

4. Czas realizacji

Standardowy czas realizacji wynosi 21 dni (wraz z weekendami), czas ten liczymy od następnego dnia od zaksięgowania wpłaty, do momentu wręczenia zamówienia kurierowi. W przeciągu 3 dni od otrzymania od Państwa wiadomości z formularzem/danymi do realizacji projektu, otrzymają Państwo od nas wizualizację zamówionych elementów. Po akceptacji wizualizacji, przechodzimy do personalizacji. Wizualizację z personalizacją otrzymają Państwo od nas w przeciągu 2 kolejnych dni od otrzymania akceptacji pierwszego projektu. Jeżeli Państwa weryfikacja przejdzie pomyślnie i otrzymamy finalną akceptację, przystępujemy do druku.

Kolejne dwa tygodnie zamówienie jest drukowane, zdobione i kompletowane. W momencie, gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail z informacją oraz numerem przesyłki do śledzenia.